Parke Taşı

Parke Taşı

Günümüzler de estetik açıdan bir çok alanda parke taşı kullanımı görülmektedir. Çanakkale parke taşı da bunlardan bir tanesidir. Kullanılan Çanakkale parke taşı ile uzun yıllar doğa olaylarına ve ağır yüke dayanıldığı bilinmesiyle birlikte çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Çanakkale parke taşı bir çok mimari ve özel alana uyum sağlamasıyla bilinmektedir. Dekoratif ve estetik görünümü ile birlikte bir çok kişinin gönlünü fet etmeyi başarmıştır.

Çanakkale parke taşının bir çok özellii bulunmaktadır. Bu özelliklerinden bu yazımıda bol bol bahsedeceğiz. Çanakkale parke taşları zarar görme durumuna düşmeden tekrardan sökülüp takılabilmektedir. Aslında şöyle bir baktığımız da bu özelliği sayesinde ekonomik olarak alglandığı için insanlar tarafından çok fazla tercih edilebilmektedir. Şekilde ve renk durumunun çok fazla bir skalaya bürünmesi sebebinden dolayı çok fazla seçenek de ortaya çıktığı için insanların seçim aracı daha fazla da artabiliyor.

Çanakkale parke taşı bir çok parke taşına göre daha farklı ve daha kaliteli olarak satılmaktadır. En başta uygun fiyatı ve uzun ömürlü olmasından dolayı çanakkale perke taşı insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Parke Taşlarında Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

  • Her şeyden önce parke taşları dayanıklı yapılar olması gerekmektedir.
  • Kilit sistemleri çok ama çok iyi olması gerekmektedir. Yani iki parkenin yan yana geldiğinde iyi kilitlenmesi gerekmektedir.
  • Uygun ölçüler de ve uygun yapılarda yapılması gerektiği. Bu durumun aksi olması halinde sizlere ek ekonomik sıkıntılar çıkarabilir.
  • Renk uyumları veya renk seçimleri çok fazla olduğundan dolayı insanlar rahar bir şekilde kullanabilmektedir.
  • Taşların üst yüzeyleri ıslanınca asla ama asla kaygan olmaması gerekmektedir.
  • Taşların kesinlikle uygun fiyatlı olması gerekmektedir.

Yardımcı Maddeler Nelerdir?

Çanakkale parke taşı hammadde yapımınına bakacak olurak çimento ve bununla birlikte çeşitli cinste hamm maddeler kullanmaktadır . Ham maddeler yardımcı yerli kaynaklardan temin edilmektedir.

Tabi ki parke satın alınmının yeri de ve yaptırılması da çok ama çok önemlidir. Bu yüzden çanakkale parke taşı satın almanız sizlere fayda sağlayacaktır.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp