Otel Dekorasyonu

Otel Dekorasyonu

Tıpkı restoran dekorasyonu ve diğer işletmeler, oteller yeni müşterilere her zaman elde etmeye çalışmak. Çanakkale otel dekorasyonu, yeni bir otel açmanın en önemli yönlerinden biri haline geldi ve büyük bir fark yaratıyor.

Yeşillik kullanımı

Bitki ve diğer korunmuş yeşilliklerin kullanımı otel dekorasyonunda olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir. Günümüzde iç mimarlar, doğal ve taze bir dokunuş sağlamak için her odadaki bitkileri kullanıyor

Odaları yeşilliklerle bölme

Farklı alanların mobilya ve yeşilliklerle bölünmesi bugünlerde başka bir trend. Bugün, ağır mobilyalar veya duvar bölücüler kullanmak, alanları kapatmak ve daha az parlak hale getirmek artık modaya uygun değil. Bunun yerine, dekoratörler korunmuş ağaçlar, mobilyalar veya saksı bitkileri ile farklı alanlara bölünmüş tamamen açık alanlara giderler.

Sarkıt lambalar

Yeşil tavan, dalgalar yapan tek dekoratif eğilim değil. Tavandan asılı lambalar, son yıllarda modaya uygun hale gelen ve bu yıl şık olmaya devam eden dekoratif bir unsurdur. Otelinizdeki alan yüksek tavanlara sahipse, şık kalmak için bunları kullanmanızı öneririz.

Oteller için dekoratif stiller

Oteller için dekoratif stiller, evlerde, restoranlarda vb.

Diğer makalelerde, zaten onları aştık. Bu sezon tarzı olan ana olanlar:

  • Deniz dekoratif tarzı: Bu, denize yakın oteller için uygun dekoratif bir stildir. Beyaz, mavi, deniz unsurları ve ahşap yüzeylerin kullanımı ile tanımlanan çok Akdeniz tarzıdır.
  • Boho dekoratif tarzı: Bu dekoratif tarzı gençlere yemek sunan oteller için mükemmeldir. Farklı renkler, elemanlar, kumaşlar vb. Karıştırılarak tanımlanır. Cesur ve genellikle belirli bir kitleye yöneliktir.
  • Modern dekoratif stil: modern dekoratif stil, işadamlarına vb. Yönelik daha ciddi otellerle modaya uygundur. Örneğin: havaalanlarına yakın oteller için mükemmeldir.
  • Rustik dekoratif stil: bahsettiğimiz gibi, bu kırsal veya dağlar için en iyi otel dekorasyonu. Bu dekorasyon belirli yerlerdeki oteller için modası geçmiyor. Öncelikle yeşillik ve diğer doğal elementlerin kullanımı ile karakterizedir.

Çanakkale otel dekorasyonu ile ilgili iyi bir hizmet almak istiyorsanız kaliteli seçimler yapmanız gerekmektedir. Sizler de Çanakkale otel dekorasyonunu tercih edebilirsiniz.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp