GÖKÇEADA dekor

GÖKÇEADA dekor

GÖKÇEADA dekor

Günümüzde evlerimizi dekore etmemiz için bazı fikirlere ihtiyaç duyuyuoruz. Bugün kü yazımızda sizlere bu fikirlerden bahsedeceğiz. Örnek olarak küçük bir daireyi ele alalım.  Küçük daire içerlerinde sosyal alanlar az olarak bulunmaktadır. Tüm odalar birbirine yakın olduğundan dolayı kullanım alanlarıda aslında kısıtlıdır.

Bu durumdan ötürü estetik açıya daha önem vermemiz içimizi ferahlatabilir. Gökçeada dekor tamda sizleri burada hem hizmet verip hem bilgilendirerek devreye giriyor. Bir evde estetik dizayn sağlamak için dizayn sağlamak daha avantajlı olacaktır.  

Küçük daireler genelde dışarıdan bakıldığında az pencereli olduğu gözlemlenmektedir. Bu yüzden ışığı düzgün ayarlanan estetik açıdan iyi duran dekor tasarımlarına daha dikkatli bir şekilde özen göstermeliyiz.

Evinizi temel anlamda süper ötesi göstermek değil de kendi stilinizi uygulamayı tercih etmelisiniz. Bu durumda ev dekorlarınızın seçimi sizleri yansıtacaktır. Bu yüzde Gökçeada dekor ile çalışırken hayalinizdeki evi dekore etmeyi hedeflemeniz çok önemlidir.

Evinizi dekore ederken aksesuar seçimlerine çok dikkat etmelisiniz bu seçimler ne sıradan olmalı nede çok fazla ilgi çekici olmalı bu durum tamamen kendi tarzınızı ifade etmekle alaklıdır. Anlamları sizler için çok iyi olmalı ve anlamına göre aksesuar seçimlerinizi tamamlamalısınız.

Bununla bilirkte Gökçeada dekor ile evi döşemek de ayrı bir uzmanlık dalıdır. Evinize mobilya almadan önce her odayı iyice gezerek ve gözlemleyerek her odanın kendi içerisinde odak noktasını iyi belirlemesi gerekmektedir. Bu kararı verdikten sonra odak noktası artık kafanız da hayali olarak belireceği için evinizin içini daha rahat bir şekilde döşiyebilirsiniz. 

Sizlere veceğimiz fikirlerden bir diğeri ise aslında eğer bir oda yemek odası ise onu illa yemek odası kullanmanız gerekmiyor farklı bir şekilde de değerlendirebilirsiniz. Yani burada anlatmak istediğimiz aslında belirli kalıplar içerisine sıkışmayın bu kalıplarınızdan kurturlun evinizi dekora ederken tamamen kendiniz olun ve içinizden gelen dekor tasarımını gerçekleştirin ancak bu şekilde uzun vadede dekorlarınızdan pişman olmazsınız. Tabi ki Gökçeada dekor olarak yıllardır müşterilerimize verdiğimiz hizmetler ile onları memnun etmeyi başardık sizle kaliteli hizmet için bizleri tercih edebilirsiniz.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp