Dekorasyon

Dekorasyon

Yenice dekorasyon bir yerin güzelliğini artırmada ve göze hoş getirme de en önemli seçeneklerden bir tanesidir.  Bu yüzden dekorasyonun önemi çok ama çok önemlidir. Çanakkale dekorasyon ile birlikte sizler de yaşam alanınızı daha iyi hale getirebilirsiniz.

Çanakkale dekorasyon olarak sizlere birkaç dekoratif örnek vererek yaşam alanının daha iyi hale nasıl getirildiğini göstermeye çalışacağız.

Dekoratif aydınlatma, iç aydınlatmanın dördüncü tabakasıdır ve Ezine dekorasyonun bahsetmek istediğini basitçe söylemek gerekirse, ev için mücevher gibidir: alanınızın parıldamasına ve parlamasına yardımcı olur. Dekoratif aydınlatma armatürleri ekleyerek evinizi süsleyin ve en iyi özelliklerini ortaya çıkarın.

İşte dekoratif aydınlatmanın birkaç örneği. Dekoratif armatürlerin bazen görev veya vurgu aydınlatması gibi başka amaçlara da hizmet edebileceğini unutmayın. Bu, dekoratif armatürleri daha da çok yönlü hale getirir.

Aplikler: Neredeyse sonsuz çeşitli şekillerde, boyutlarda, renklerde, stillerde, kaplamalarda ve fiyatlarda mevcut olan duvar aplikleri, bir odanın küçük alanlarına biraz ışıltı katmak için mükemmeldir. Ayrıca genellikle banyoda bir makyaj çubuğu yerine kullanılırlar. Aplikler ile neyi aydınlatabileceğiniz veya aydınlatmanın nasıl görüneceği konusunda bir sınır yoktur. Bazı aplikler minyatür avizelere bile benziyor.

Pandantifler: Ya apliklerin sapları olsaydı ve tavandan sarkabilseydi? Görev aydınlatma çözümleri için kullanılabilen, ancak genellikle dekoratif bir yetenekle hazırlanmış olan kolye arkasındaki temel fikir budur. Bozcaada dekorasyon ile mini kolye uçları, dekoratif kullanım için özellikle uygundur, çünkü ultra-modernden doğal, kristalden retro ve diğer her şeye kadar çok farklı şekillerde yapılabilirler. (Davul ve kase dahil olmak üzere diğer kolye türleri aşağıdakiler için daha uygundur: Mini kolyeler ile ışığın görünüşü yaptığı gibi eşit derecede önemlidir.

Avizeler: Bunlar genellikle ortam aydınlatması olarak kullanılmasına rağmen, avizeler de genellikle oldukça dekoratiftir. Sonuçta, tavandan akan kristallerden oluşan bir çağlayan, pratik olarak ev takılarının tanımıdır. Mini avizeler veya avizeler olarak bilinen daha küçük avizeler de, herhangi bir boyut odasına parıltı getirmek için kullanılabilir. Avizeler artık sadece büyük girişler veya yemek odaları için değil!

Tüm bu bilgilerden yararlanarak Çan dekorasyon ile evlerinizi ofislerinizi veya yaşam alanlarınızı daha iyi bir şekilde tasarlayabilirsiniz.
ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp