Çanakkale su yalıtım

Çanakkale su yalıtım

Çanakkale su yalıtım

Oturmuş olduğumuz tüm yapılar plastik bir şekilde deformasyona uğrayan şiddetlere veya kuvvetlere maruz kalırlar.  Bu sebebden ötürü yapılan inşaatlar basınca dayanıklı yapılması ve inşaa edilmesi gerekmektedir. Yapılar içerisin de iki adet caydırıcı sistem bulunmaktadır. Bunlar nedir diye soracak olursanız beton ve bununla birlikte donatılardır. Çanakkale su yalıtım ile bu problemi çözebilirsiniz.

Evinizi su geçirmez hale getirmek önemlidir. Evimizin iç alanları çatıdan bodrum katına kadar kuru tutulmalıdır. Su sızması, böcek istilası, küf ve en kötü durumlarda bina arızaları gibi hasarlara yol açabilir . İnşaattan önce evin su yalıtımı bu sorunları önleyecektir. Evinizi su geçirmez hale getirirseniz, daha sonra hasarı önleyecektir.

Su yalıtımının avantajları:

Çeşitli seçenekler

Çanakkale su yalıtım su hasarı veya sahibinin tercihine bağlı olarak, su yalıtım sistemleri iç veya dış mekanlara monte edilebilir.

Mülk değeri

Su yalıtımı en büyük avantaj olan evinizin değerini artırır. Bu sistem istenmeyen nemin duvarlarınıza sızmasını önler, böylece küfün büyümesine izin verir. Küf sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca, evinizin yapısal bütünlüğünü bozabilecek su sızıntısı nedeniyle oluşan hasarı da önler. Nem ayrıca metallerin paslanmasına ve ahşabın bozulmasına neden olur. Bildiğiniz gibi sağlıksız yaşam alanları ve zayıf temeller evinizin mülk değerini etkileyecektir. Ayrıca, su yalıtım sistemleri bodrum alanını açabilir ve böylece evinizin kare görüntülerinin faydasını artırabilir. Bu aynı zamanda pazardaki evinizin değerini artırmaya yardımcı olur.

Su yalıtım türleri:

Brick Bet su yalıtımı

Tuğla bahis su yalıtımı çatlakları ve su sızıntılarını kapatmaya yardımcı olur, düzensiz izleri gizler ve ayrıca çin mozaik karoları kullanarak estetik açıdan çekici bir kapsama alanı sağlar.

Poli Akrilik kimyasal kaplama su yalıtımı

Bu, Çanakkale su yalıtım çözümlerinin üstün çeşitlerinden biridir. İlk olarak, güçlü bir su geçirmez taban olacak ve herhangi bir yapının mukavemetini koruyacak ve koruyacak duvar ve terastaki kırılmayı veya sızıntıyı kapatmak için kullanılan poli akrilik kimyasal solüsyon hazırlanır. Bu, son derece eğitimli profesyonel bir ekip tarafından yapılır. Prosedür için yüksek kaliteli ürünlerin kullanıldığından emin olmanız gerekir.

Bu tür su yalıtımında, yeri temizlemeniz, ardından çatlakları poli akrilik kimyasal kaplama ile kapatmanız gerekir. Son adım, yüzeye beyaz çimento ile iki kat poli akrilik kimyasal koymaktır.

 

 

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp