Çanakkale Mutfak Dekorasyonu

Çanakkale Mutfak Dekorasyonu

Çanakkale mutfak dekorasyonu fikirleri için en son tasarım dergilerine bakmayı seviyor musunuz, ancak büyük bir model için zamanınız veya bütçeniz yok mu? Mutfağınıza bir ev dergisine layık bir güncelleme nasıl vereceğinizle ilgili hızlı ve kolay dekorasyon ipuçlarımız var. En iyi bölüm, bu mutfak dekorasyon fikirlerinin güzelce karışabileceği ve eşleşebileceği - bir veya birkaçını birlikte kullanın.

Doğal olarak şeyleri önce göz seviyesinde görüyoruz ve yapabileceğiniz en göze çarpan değişikliklerden biri mutfak duvarlarınızı süslemektir. Mutfak dekorasyon çalışmalarının çoğu cihazlara, tezgahlara ve pişirme aletlerine yerleştirilir.   Mutfak duvar dekorunuzu kolay, tasarım meraklısı değişikliklerle güncellemek, pişirme ve yemek deneyiminizi dönüştürecektir . İşte mutfağınızın duvarlarını yorgundan ilham alan 2 mutfak dekorasyon fikri:

Üç Renk Paleti

Renk, bir Çanakkale mutfak dekorasyonu güncellemenin en hızlı ve en ucuz yollarından biridir. Ancak harika mutfak duvar renkleri yanlışlıkla gerçekleşmez. Sır üç renk paletinde:

  • Renk 1 : Değiştirilemeyen mevcut bir mutfak rengi. Bu tezgah veya dolapların rengi olabilir.
  • Renk 2 : Seçtiğiniz bir nötr. Renk 1'i tamamlayan yeni mutfak duvar rengi için kullanın. Dekor zemini olarak hizmet edecektir.
  • Renk 3 : Mutfağınızı benzersiz kılan renk. Genellikle paletinizle çalışan cesur ve beklenmedik bir renktir. Renk 3 mutfağınıza pop ekler. Bar tabureleri, vazolar veya tencere gibi aksesuarlarınız için bir açıklama parçası olarak kullanın.

Mükemmel üç renk paletini bulmanın en iyi yolu, istediğiniz renk tonlarında boya renk örnekleri almak ve kombinasyondan memnun kalana kadar onları karıştırmaktır. İmza üç renkli paletinizi bulduktan sonra, aksesuar alışverişi için bir dizi boya çipini el altında tutun.

 En İyi Mutfak Dekorasyon Fikirleri Odak Noktası İle Başlar

Mevcut Çanakkale mutfak dekorasyonu, bir ziyaretçinin ilk kez göreceği şekilde görmeye çalışın . Mutfağınıza yürüyün ve fark ettiğiniz şeyi düşünün. İlk gördüğünüz şey hoşunuza giden bir şey mi? Değilse, önce neyi fark etmeyi tercih edersiniz? O noktayı ve en yakın duvarı odak noktanız yapın. 

Odak noktaları göz alıcıdır ve görsel olarak size atlar. Mutfağın geri kalanıyla karşılaştırıldığında, odak noktası cesur ve benzersizdir. Mutfağınızda bir odak duvarı oluşturmak için aşağıdaki tekniklerden birini deneyin: 

- Odak duvarınızı mutfağınızın üç renkli paleti için seçtiğiniz cesur gölgede boyayın

- Odak duvarına büyük bir sanat eseri asın

- Dokulu, desenli veya canlı renkli duvar kağıdı kullanın

Odak noktanızı giyerken korkusuz olun - bu sadece bir duvar. Çanakkale mutfak dekorasyonu ile tüm bunları sağlayabilirsiniz.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp