Cafenizi Tekrardan Gençleştirin

Cafenizi Tekrardan Gençleştirin

Cafenizi Tekrardan  Gençleştirin

Çanakkale cafe dekor ile yenilemek istiyorsanız, işi sadece bölgedeki uzmanlara emanet etmelisiniz.  Biz ekip olarak, müşterinin rahat ve konforlu hissetmesi için geniş kapsamlı yenileme ve uygun oturma bilgisine sahibiz.

İhtiyaçlarınızı ve arzularınızı duymak istiyoruz. Deneyimli tasarımcılarımız size alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için bir teklif sunacaktır.

Çalışmaya başlamadan önce, sizin için hangi görevlerin gerekli olduğuna karar vermeniz istenecektir. Bir Çanakkale cafe dekor yenilemek çok iş gerektirebilir, işiniz için doğru olanları seçeceksiniz. Uzmanlarımız, seçtiğiniz görevlerin planını size sunacaktır.

Aydınlatma, bir kafe-barın yenilenmesinde önemli bir unsurdur. Sadece pratik nedenlerden ötürü değil, esas olarak ziyaretçiye sunduğu ve mekana "atmosfer" verdiği için çok ama çok önemlidir.

Yenilemekle ilgili bazı çalışmaları özetlemek gerekirse:

  • Öncelikle fayans, kapı, sıhhi tesisat, lavabo vb. Gibi değiştirilecek ekipman ve eşyaları çıkarmamız gerekecek.
  • Zaman tesisiniz eskiyse, yeni bir elektrik ve hidrolik sistem kurmamız gerekecek. Güç paneline, ekipmanınızı dengesiz elektriğe karşı koruyan özel bir mekanizma kuracağız.
  • İhtiyacı olan herhangi bir cihaz yeni özel güç hatları ve tahtanıza özel bir röle alacaktır.
  • Aynı zamanda odanıza benzersiz bir estetik vermek için kafeterya aydınlatmasını kuracağız.
  • Planlarımıza göre, özel bölmeler ve asma tavanlar yapacağız ve duvarlarınızı ahşap, taş gibi seçtiğiniz malzemelerle yatırım yapacağız.
  • Daha sonra yeni zeminleri kuracağız ve sıhhi tesisatlarınızı tuvaletlerinize kuracağız.
  • Ardından ekipmanınızın kurulumu gelir. Makinelerinizi ve çalışma tezgahlarınızı bar ve mutfağınıza yerleştireceğiz.
  • Müşterilerinizin tesislerine mobilya yerleştirme sırasıdır. Burada mobilyaları mekanınızın dekorasyonuyla eşleştirmek ve mekanınızdan tam olarak faydalanırken müşterilere konfor sağlamak önemlidir.
  • Bitirme görevleri, alanınızın düşünceli bir estetiğini tamamlamayı içerir. Dekor kafenin yer lambaları, gömme aydınlatma ve çeşitli dekoratif objeler ile zenginleştirilmiş olacaktır.
  • Son olarak, işiniz önemli bir yatırımdır ve onu ihlalcilerden korumak akıllıca olacaktır. Yenileme çalışmalarının sonunda kafeteryaya tam bir profesyonel alarm sistemi kurabiliriz.

Müşteri çekmek istediğimiz bir alanı dekore etmek, bir iş alanı tasarlamanın çok büyük bir bölümü. Özel tasarım ya da değil, Çanakkale cafe dekor hem pratik hem de estetik işi geliştirecek dekorasyon çözümlerine sahibiz.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp