Bayramiç Dekor

Bayramiç Dekor

Bayramiç Dekor

Tüm dekorasyon kararlarını kolaylaştırın. Evet. Hepsi. Ne tutacağınız ve neyi bırakacağınız, hangi büyük tasarım öğeleri veya projeler için tasarruf etmeye başlamak isteyebileceğiniz gibi kararlar çok ama çok önemlidir. Bayramiç dekor ile tüm bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Evinizde temsil edilen çeşitli stilleri nasıl geleceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Bir evde birden fazla stilin olması mümkündür ve aslında bunu yapmak önemlidir, çünkü bir ton ilgi yaratır ve orada yaşayan herkesin hikâyesini anlatır.

İşleri bir profesyonelin eline vermeye karar verdiğinizde, bir sonraki adım kimi arayacağınıza karar vermektir. Birçok kişi "dekoratör" ve "iç mimar" terimlerini birbirinin yerine kullanabilirken, bunlar aslında iki çok farklı meslek.

Tasarım Ve Dekor Arasında Fark

Bir dekoratöre veya tasarımcıya ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için, önce bina ve tasarım sürecinin nasıl çalıştığı hakkında biraz bilgi sahibi olmalısınız. Projeler, tek aile evleri, apartmanlar veya çok aileli gelişmeler içeren konut olabilir veya okullar, ofis binaları, mağazalar ve diğer her şey dâhil olmak üzere ticari olabilir. İnşaat ve ilgili şirketler genellikle konut veya ticari işlere, nadiren her ikisine de odaklanacaklardır. Bunun nedeni, iki tür arasındaki işlem, malzeme ve yöntemlerin büyük ölçüde farklı olmasıdır.

Tasarım söz konusu olduğunda, çoğu konut işi dekoratörler tarafından yapılırken, çoğu ticari çalışma iç tasarımcılar tarafından yapılır. Elbette birçok istisna var, ancak bu genel bir kural. Dekoratörler, evde belirli bir görünüm veya his yaratmaya yardımcı olmak için ev sahipleri, geliştiriciler veya konut mimarları tarafından kiralanır. İç mimarlar, duvarların hangi tür döşeme malzemesinin kullanılacağına kadar bir alanın tüm iç kısmını tasarlamak için mimarlarla el ele çalışır.

Tasarımcının, dekoratörün rolü karşısında tasarımcının rolü ve her birinin bir projeyi tamamlamak için mimarlar ve müşterilerle nasıl etkileşime girdiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir sonraki bölüme bakın.

Bayramiç dekor ile dekor yenilemelerinizi özel ve uygun bir şekilde gerçekleştirebilir.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp