BANYO TADİLAT İPUÇLARI

BANYO TADİLAT İPUÇLARI

BANYO TADİLAT İPUÇLARI

Banyo tadilatınız için bir tadilat Çanakkale banyo tadilatı aramadan önce, alanı kullanacak olan herkesle konuşmalısınız. Kullanmanız gereken demirbaşlar ve kaplamalar ve bütçenin ne kadarını dışarı çıkarmak istediğinizi tartışmaya çalışın. Bütçenizi planlarken, biraz fazladan olması önemlidir, çünkü daha sonra maliyeti artıracak bazı beklenmedik sorunların olup olmayacağını asla bilemezsiniz.

Bu planlama çok yardımcı olacaktır ve projeyle birlikte hareket ettikçe banyo yenileme planınıza uymak için uzun bir yol kat edeceksiniz. Yenilemeye başladıktan sonra, sürecin yaklaşık 30-90 gün sürebileceğini bilmelisiniz. Ne kadar sürecek olursa olsun, mali kısıtlamalar veya sorunlar ortaya çıkmadıkça planlarınızı değiştirmenin cazibesine direnmeye çalışın. Plan değişikliği sizi daha fazla harcamaya ve tamamlanma tarihini daha da genişletmeye zorlar.

Banyonuz için bir plan hazırlamakta zorlanıyorsanız, bir tadilat Çanakkale banyo tadilatı konuşun ve tavsiyelerine sorun. Bir profesyonel ayrıca tarzınız için bir vizyon sunabilir ve hem kurulumcular hem de satıcılar için zamanlamayı işleyebilir.

Birçok evde genellikle lavabo, tuvalet ve küvet içeren en az bir banyo vardır. Ardından, duş ve bazı durumlarda bir bide gibi isteğe bağlı ekstralar vardır. İlave bir lavabo, özellikle banyonun genellikle birden fazla kişi tarafından kullanıldığı evlerde, çoğu insan için popüler bir seçimdir.
Banyo alanının ötesine bakmak önemlidir. Evinizin tüm görünümünü düşünün. Ne tür bir düzen tasarıma en uygun olur? Tercih ettiğiniz banyo düzeni evinizin geri kalanıyla iyi uyum sağlıyor mu? Evinizle iyi uyum sağlamak için her şeyin mükemmel bir şekilde eşleştirilmesi gerekmediğini unutmayın. Örneğin, her kapı kolunun bronz olması gerekmez. Ancak bronz ile gümüş gibi zıt bir tasarım seçerseniz, dikkat dağıtıcı olabilir. Banyonuz ana yatak odanızın bir parçasıysa, tasarımı harmanlamak çok önemlidir. Ana odanın temasından uzaklaşmak için parlak bir renk seçmeyin. Bunun yerine, yatak odasının ihtişamından uzaklaşmadan iyi akan odanın bir uzantısı yapın. Ortak bir atasözü “ekleme, değiştirme değil” dir. “İşlevsel imar” konusu da vardır. “Bu, banyo düzeninizi neyin işlevsel olduğu fikri etrafında planlamanız için iyi bir yoldur. Çanakkale banyo tadilatı ile tüm bu konulara cevap bulabilirsiniz.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp