Alçıpan asma ve gergi tavan uygulama

Alçıpan asma ve gergi tavan uygulama

         Çanakkale alçıpan asma uygulama hizmetleri her türlü iç mekan tavan uygulamalarıyla adeta bir devrim niteginde degişiklige adım atmak için yanı başınızda siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Ayvacık alçıpan asma uygulama hizmetleri Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar yaratmaktadır. Bayramiç alçıpan asma uygulama hizmetiyle Tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır diyebiliriz. Biga alçıpan asma uygulama hizmeti bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir. Bozcaada alçıpan asma uygulama hizmeti Yangına dayanıklılık, ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Nakliye ve işçilikten tasarruf sağlanır.

 

      Çan gergi tavan uygulama hizmeti ile hayalini kurduğunuz göz zevkini sağlamak için göze hoş gelen bir ortam yaratmak artık çok kolay. Eceabat gergi tavan uygulama hizmeti ile sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum veya demir profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğini uyguluyoruz. Ezine gergi tavan uygulama hizmeti Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkân sağlar. Gelibolu gergi tavan uygulama hizmetlerinde de olan bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkânı sunar. Gökçeada gergi tavan uygulama hizmetindeki Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil, duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekle girebilir. Lapseki gergi tavan uygulama hizmetleri sudan ve nemden etkilenmez, Bakım ve boya gerektirmez, Temizlenebilir, Küçükkuyu gergi tavan uygulama hizmeti Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir, Geyikli gergi tavan uygulama hizmetinde Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılabilir, Hafiftir Yaklaşık 200gr/m²,Yangında alev almaz, Hijyeniktir, Esnektir, Estetiktir, Ultraviyole ışınlardan etkilenmez (X ışınları) Çardak gergi tavan uygulama hizmeti Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır. Yenice gergi tavan uygulama hizmetlerinin Üzerine resim baskı yapılabilir, Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz, Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir.

Çanakkale gergi tavan uygulama hizmeti olarak, Profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet vermekteyiz.
ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp