İç Dekorasyon

İç Dekorasyon

Rahat, kesinlikle doyumu olan, konuşulmaya başlayan bir Çanakkale iç dekorasyon tarzı. Ama, gerçekten nedir? Tanımına sadık kalırsak rahat terimi rahat, sıcak veya rahat anlamına gelir. Adını, bir kır evinin dostluğunu hatırlatan kırsal ve antik tarzına borçludur. Genel olarak, bu tip dekorasyon kategorik değildir, çünkü herhangi bir iç mekan rahat tarzı benimseyebilir. 

Gelibolu iç dekorasyon, iç veya dış mekânlarda özel veya kamusal yaşam alanlarının düzenlenmesi veya yeniden geliştirilmesinden oluşan tüm faaliyetleri belirler. Boyama, mobilyalar, aksesuarlar, ışık... Atmosferi, konforu ve aynı zamanda bir odanın işlevselliğini dönüştüren birçok unsur var. 

Ayvacık Dekorasyon meslekleri çok çeşitli sektörlerle ilgilidir. Mimarlık alanına ek olarak, hizmetlerini bayındırlık, çevre, etkinlikler, gösteri sanatlarında ve aynı zamanda ticarette de sunmak mümkündür. Aslında, ekolojik geçiş devam ediyor, kamusal alanlar, özellikle şehirler değişiyor: dekorasyon ve dış mekan mimarisi uzmanları, metropollerin düzenini yeniden düşünmek için keşfedilecek birçok yol var. Ayrıca, daha yaygın olarak adlandırılan tiyatro dekorasyonunda uzmanlaşmak oldukça mümkündür. senografisi. Kongreler, konserler, tematik fuarlar ve hatta defileler gibi halka açık etkinliklerin düzenlenmesinde de çok yararlı olan bir uzmanlık alanı. Ancak, özellikle Noel veya Paskalya gibi önemli satış dönemlerinde, ekranların düzenlenmesi ve alışveriş merkezlerinin süslenmesi söz konusu olduğunda alanın düzeni de önemlidir. BİGA iç dekorasyon ile evinizdeki her alanda işlem yapabilirsiniz.

Doğal unsurlar ve malzemelerle iç dekorasyon

Mükemmel bir klasik stil için, dekoratif unsurlar ve doğal malzemeler tercihlerinizde tercih edilecektir. Duvarlar taşa, tomette veya meşe parke zemine ve doğal ahşap veya mermerden mobilyalara maruz kalabiliyorsa, örneğin saf yün halı ve doğal çiçekli vazolar da ekleyebilirsiniz. Daha gerçekçi desenler oluşturmak için duvar boyama uzmanları mevcuttur.

Açık renk ve duvarlarda bazı desenler

Klasik bir tarzda başarılı bir şekilde dekore etmek zorundaysanız, özellikle duvarlar için ayık ve oldukça açık tonlarda bir dizi renkte kalmak önemlidir. Fikir, malzemeleri ve her odaya getirilen birkaç dekoratif objeyi süblime etmek için seçilen renklerin bu doğal tarafını korumaktır. Böylece, bu tür iç dekorasyon için renk açısından beyaz, gri, taupe ve bej arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, daha zarif ve daha sıcak bir atmosfer yaratmak için birkaç daha canlı dokunuş ekleyebilirsiniz. Yenice iç dekorasyon ile hayalinizdeki eve ulaşmaya hazırmısınız?

 
ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp