İzolasyon Hizmetleri

İzolasyon Hizmetleri

Zer Yapı Mimarlık olarak 1996 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz. Bu yazımızda hizmetlerimizden biri olan izolasyon hakkında sizlere bilgi vereceğiz. İzolasyon binaların içinde ve dışında ses, su, nem, sıcak ve soğuğa karşı alınan önlemlere denir. İzolasyon yaparak bu tarz olumsuzluklar yaşamazsınız ve yaşadığınız ortamı daha sağlıklı bir hale getirirsiniz. Ayrıyetten izolasyon yaptırarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

İzolasyon Çeşitleri Nelerdir ?

Isı İzolasyonu (Yalıtımı) :  Genellikle tesisatlar da ve binalarda yapılan bir izolasyon türüdür. Bu sayede binanızın kullanım ömrü artar ve fazla enerji harcamazsınız.

Su İzolasyonu (Yalıtımı) : Yapılacak araştırmalar sonucunda binanıza zarar veren bölgeler belirlenir ve bu bölgeler de izolasyon yapılır. Su ve nem gibi faktörlerin binanıza zarar vermesini engellemek için yapılan yalıtım türüdür.

Ses İzolasyonu (Yalıtımı) : İşyerinizde kullandığınız makinalar çok ses çıkartıyorsa veya evinizde komşunuzun ne konuştuğunu duyabiliyorsanız ses yalıtımı yaptırmanız gerekir. Ses yalıtımı yaptırarak bu seslerin dışarıdan duyulmasını engellersiniz.

Tesisat İzolasyonu (Yalıtımı) : Bu izolasyon sayesinde ısıtma ve soğutmada kullanılan tesisatlar dan maksimum fayda alırken bu tesisatların bozulmalarını engeller ve kullanım ömürlerini arttırmış olursunuz.

Yangın İzolasyonu (Yalıtımı) : Herhangi bir yangın durumunda yangının odadan dışarıya çıkmasını engellemeye çalışmak ve sizin binanın içerisinde hasar almadan kurtulmanız için kullanılan yalıtım çeşitidir.
 Sizde profesyonel bir şekilde izolasyon hizmeti almak istiyorsanız Zer Yapı Mimarlık ekibimizle konuşup bilgi alabilirsiniz. Çalışanlarımız izolasyon yapılacak yeri inceleyip sizlere bu çalışmada kullanılacak malzemeyi, malzemelerin kalitesini ve sizin bütçenize uygun fiyat ile yapılacak olan işlem bilgilerini sizlere paylaşarak sizin konu hakkındaki bütün bilgilerden haberdar olmanızı sağlayacaktır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Tel : 0 (532) 718 17 66 - 0 (286) 263 08 33

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp