Çanakkale Tadilat Hizmetleri

Çanakkale Tadilat Hizmetleri

Çanakkale tadilat hizmetleri uzman ekibiyle beraber tüm hayallerinizi gerçekleştiriyor. Genellikle bayanların tercih ettiği ev dekorasyonlarında fazla talep vardır. Evinizi veya işyerinizi arzu ettiğiniz hayallerinizdeki gibi tasarlanıyor. Hayal etmeniz yeterli bizim için ve eviniz de veya işyerinizde çeşitli dekorasyonlar gerçekleştirmek istiyorsanız ve bu konuda hiçbir bilginiz yok ise devreye her zaman Çanakkale tadilat hizmetleri girmektedir. Biz neler mi yapıyoruz? Dekorasyon hizmetleri, İzolasyon hizmetleri ve son olarak tadilat hizmetlerini müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.  

 

Ana ilkemiz 1. Kalite malzeme ve işçilik hizmetini müşterilerimize profesyonel ekibiyle hizmet sağlamaktır. Karşılaştığınız sorunlara anında müdahale ediyoruz. Tüm şikayet ve önerilerinizi müşteri temsilcilerimize aktarabilirsiniz. Türkiye geneli en uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Tüm dekorasyonlar ve tadilatlar konusunda her zaman yanınızda yer almaktayız. Tüm profesyonel ekibimiz ile pişman olmayacağınız ev dekorasyonları, iş dekorasyonları, tadilat gibi her zaman ihtiyaç duyacağımız çalışmaları sergilemekteyiz. İşte tam da burada Sizlerde Çanakkale tadilat hizmetleri ekibimiz ile beraber çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.  

 

Tadilat Aşamaları Nedir? Nasıl Gerçekleşir?

 

  • Tadilat işlemleri temeline bakacak olursak aslında 3 tane ana bileşenden oluşmaktadır. Bunlar iç tadilatlar, dış tadilatlar ve bununla birlikte alt yapı tadilatları olarak 3 ana yapıya ayrılmakta ve bunlar üzerinden çalışmalar gerçekleşmektedir.
  • İç tadilatın ana görevinde mekana göre tadilat aşamaları sıralanmaktadır. Örnek olarak evlerde iç tadilat da banyo, oturma odaları vb gibi bir çok alan girebilmektedir.
  • Tadilat tamamen bittikten sonra asla ama asla müşterilere sorun çıkaracak sonuçları doğurmamalıdır.
  • Tadilat yapımları tüm ekipçe çalışmaktadır tadilat ustası tek başına hareket edemez bu noktada bu doğrultu da tadilat yaptıran müşterilerin hayalleri , istekleri doğrultsun da gerçekleşmektedir.
  • Tamamen bütçeyi aşmadan bütçenize uygun bir şekilde davranmayı ihmal etmemiz gerekir.
  • Tadilat işlemleri başlamadan önce tadilat planlarını iyi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu sayede daha sonra sorunla karşı karşıya kalmayacaksınız.
  • Tadilat sürecinin ne kadar sürebileceğini kesinlikle planlamanız gerekmektedir.

 

Tüm bu ve buna benzer maddeleri gerçekleştirdikten sonra bundan sonraki aşama ise aktif olarak müşterilerin çalışmaya başlaması ve tadilat sürecini tamamlamasını beklemek olacaktır.

 

Yaptığımız tadilatlarda kaliteli malzeme, iyi bir işcilik kullanıyor ve maliyet açısından da sizlere minumim fiyatlar çıkarmaktayız. Çanakkale de hizmet verdiğimiz ilçeler :Ayvacık tadilat, Bayramiç tadilatBiga tadilatBozcaada tadilatÇan tadilat , Çanakkale tadilat Eceabat tadilat Ezine tadilta Gelibolu tadilat , Lapsek tadilat, Yenice tadilatGökçeada tadilat  ilçeleridir.

 

Yaptığımız tadilat işlemleri Banyo Tadilatı, Mutfak Tadilatı, Elektrik, Su ve Doğalgaz Tesisat Tadilatı, Profesyonel Boya Hizmetleri, Seramik ve Parke Döşeme Hizmetleri, Alçıpan Asma ve Gergi Tavan Uygulama, Saten Alçı Kartonpiyer ve Niş Uygulama hizmetleridir.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp