Çanakkale Tadilat Hizmetleri

Çanakkale Tadilat Hizmetleri

Tadilat işleri profesyonellik gerektirir. Çanakkale de 20 yıldan fazladır tadilat hizmeti veren Zer Yapı Mimarlık olarak çalışan ustalarımız işlerinde uzman kişilerdir. Ayrıyetten her türlü yenilikleri ve teknolojiyi takip edip çalışanlarımıza da gerekli eğitimleri vermekteyiz. Verdiğimiz tadilat hizmetlerinde memnuniyet garantisi veriyor ve tadilat işlemlerini yaparken çevreyi kirletmiyoruz. Zer Yapı Mimarlık olarak tadilat için geldiğimiz yerde personellerimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size bütçenize uygun kalite ve malzeme gereksimimleri hakkında bir maliyet belirtmektedir. Sizinde onayınız dahilinde tadilat işlemlerine başlanmaktadır. Tadilat işlemleri Zer Yapı Mimarlık ile eskisi gibi çok zaman almaktan çıkıyor. Sizin uygun olduğunuz tarihlerde randevu ayarlıyoruz ve verdiğimiz bitiş tarihinde tadilat işlemini bitirmiş oluyoruz. Zer Yapı Mimarlık olarak bizim için en önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden yaptığımız işlere gerektiği önemi gösteririz ve herhangi bir hataya yer vermeyiz. Yaptığımız tadilat işlemlerinden sonra oluşabilecek hatalarla ve sorunlarla detaylıca ilgilenmekteyiz. Müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmeyiz. Bazı tadilat hizmeti veren firmalar gibi yaptığımız işin arkasında durmamazlık yapmayız. Sizde profesyonel bir şekilde tadilat hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yaptığımız tadilatlarda kaliteli malzeme, iyi bir işcilik kullanıyor ve maliyet açısından da sizlere minumim fiyatlar çıkarmaktayız. Çanakkale de hizmet verdiğimiz ilçeler : Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Çanakkale, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Lapseki, Yenice , Gökçeada ilçeleridir.

Yaptığımız tadilat işlemleri Banyo Tadilatı, Mutfak Tadilatı, Elektrik, Su ve Doğalgaz Tesisat Tadilatı, Profesyonel Boya Hizmetleri, Seramik ve Parke Döşeme Hizmetleri, Alçıpan Asma ve Gergi Tavan Uygulama, Saten Alçı Kartonpiyer ve Niş Uygulama hizmetleridir.

Sizde Çanakkale ilçesinde tadilat almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz irtibat Tel : 0 (532) 718 17 66 - 0 (286) 263 08 33

 

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp