GÖKÇEADA Dekor

GÖKÇEADA Dekor

Bugünkü yazımız da Gökçeada dekor ile birlikte modern dünyada nasıl keyifli ve güzel bir biçimde ev dekorasyonu yapılabilir ondan bahsedeceğiz. Modern dekorasyon dediğimizde aslında stillerimizde günümüzdeki yaşantılarımıza göre farklılık gösterebilmektedir. Estetik anlamda kişisel fikirler doğrultusunda güzel olan her dokunuş birey için estetik alanında güzel görünüm anlamına gelebilmektedir.

Geçmiş yıllara baktığımızda geçmişten gelen bir süreç doğrultusunda şuan ki günümüze sentezlenebilen dekorasyon işi modern stilide iç akımına katarak yaşantımıza daha farklı haz ve hava katmayı başarmıştır.

Modern İç Mekânlar

Tabi ki dekorasyon tasarımlarının başlıca temelleri kategori şeklinde ayrılmasıdır. Bunlar nedir diye soracak olursanız eğer oturma odaları, yemek odası, mutfak çalışması ve çamaşır alanı gibi alanların belli bir şekilde belirlenmesi ve bunun üzerine Gökçeada dekor ile iyi bir şekilde dekore etme şansınız olacaktır.

Dekorasyon

Dekorasyonun tam manasıyla kelime anlamını tabi ki biz insanlar her zaman merak etmekteyiz. Bu süreçten yola çıkarak dekorasyon kelimesinin anlamını sizlere tam manasıyla açıklamak istiyoruz ki bu sayede sizlerinde aklında Gökçeada dekor ile en ufak bir soru kalıntısı kalmasın.

Dekorasyon kelimesi temel anlamda bir alanı veya bir yaşam platformunu dekore etmek anlamına gelmektedir. Dekorasyon dediğimizde yapılan işler ve işlemler sonucunda fonksiyonellik anlamında iyi işler çıkarılması gerektiğini unutmamız ve bu süreç içerisinde ihmal etmemiz gerekir. Dekor çalışmasını yaptıran kişinin tamamen istekleri ve beklentileri doğrultusunda dekorasyon çalışmalarının yapılmasının büyük bir önemi vardır.

Dekorasyon Nasıl Olmalı Ve Yapılmalıdır?

Günümüzde aslında her şey teknolojiden ibaret olduğundan dolayı dekorasyon hizmetleri alanında birçok araştırmalar yapılmış ve bu araştırmalar doğrultusunda çeşitli sonuçlar elde edilmiştir. Dekorasyonun nasıl yapılması gerektiği ve hangi maddelere önem verilmesi gerektiği anlamında birçok sonuç ortaya çıkmayı başarmıştır. Bazılarına hemen göz atalım;

Marangoz

Mobilyaların boyası ve cilası

Mobilyaların montajları ve tamiratları

Özel yapım ürünlerin tadilatları

Raf ve dolap sistemleri

İç mimar tasarımı

Bu sonuçlar belirli araştırmalardan sonra örnek verilebilecek bazı maddelerden bir kaçıdır. Gökçeada dekor olarak müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp , olası bir depreme dayanlıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.

 Whatsapp